Saving Tax  jest certyfikowanym biurem rachunkowym świadczącym kompleksowe usługi księgowe na terenie całej Polski. Nasi Klienci to zarówno spółki prawa handlowego, jak i mali przedsiębiorcy prowadzący indywidualne działalności gospodarcze. Nasza oferta jest za każdym razem dopasowywana do preferencji Klienta i nie jest uzależniona od wielkości firmy oraz rodzaju działalności jaką prowadzi. Naszym głównym zadaniem jest postępować zawsze zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi, pamiętać o terminach podatkowych, zapewnić terminowe składanie deklaracji do urzędów.

Posiadamy certyfikat nadany przez Ministerstwo Finansów nr 58987/2012, który uprawnia do prowadzenia usługowo ksiąg rachunkowych. Posiadamy również aktualne ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności cywilnej za działania biura.

Organy Spółki

Władzami Spółki Saving Tax jest Zarząd.

Zarząd Spółki reprezentują:

Prezes zarządu – Lilianna Krotkiewska

Wiceprezes zarządu – Piotr Krotkiewski

Zobacz jak się u nas pracuje
certyfikat księgowy Saving Tax

logo_skwp 
Jesteśmy Członkiem Wspierającym Stowarzyszenie Księgowych w Polsce 
Zobacz kto czym się zajmuje:

Lilianna Krotkiewska

Główna księgowa

Wykształcenie Wyższe Ekonomiczne o specjalizacji: rachunkowość i analiza finansowa. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 58987/2012 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ukończyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny podatków i rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie w księgowości z zakresu książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych jak i kompleksowej obsługi kadr i płac.

  • Znak zodiaku: bliźnięta
  • Hobby: fotografia, muzyka rock&roll, książka, taniec i śpiew.

Joanna Puszkar

Młodsza księgowa

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji: administracja finansowa. Ukończyła kurs w Stowarzyszeniu Księgowych z wewnątrzwspólnotowych transakcji (eksport, import towarów i usług) oraz transakcji łańcuchowych. Głównym tematem jej zainteresowania jest prawo podatkowe. Specjalizuje się w kontaktach z klientami zagranicznymi. Bardzo zaangażowana i doskonale zorganizowana księgowa.

  • Znak zodiaku: baran
  • Hobby: podróże, astronomia, kulinaria, filmy lat ’30 i ’40.

Piotr Krotkiewski

Doradca biznesowy

Posiada doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego. Zajmuje się obsługą klienta jak i doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniej formy prowadzenia działalności. Odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych partnerów, bezpośrednie kontakty oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami jak również, za działania marketingowe. Uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez Google Partners i zdobywa wiedzę z zakresu AdWords.

  • Znak zodiaku: ryba
  • Hobby: fotografia, górskie wędrówki, rozwój osobisty, gry komputerowe.

Anna Krzywda

Specjalistka ds. kadr i płac

Ukończyła kurs „Specjalista ds. Kadr i Płac” potwierdzony Certyfikatem wydawanym przez Stowarzyszenie księgowych w Polsce. Odpowiedzialna za kompleksową obsługę zarówno administracyjną, jak i prawną z zakresu kadr i płac. Posiada szeroką wiedzę z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Systematycznie zgłębia wiedzę z zakresu pozyskania dofinansowań oferowanych dla przedsiębiorców przez urzędy pracy i środków PFRON.

  • Znak zodiaku: baran
  • Hobby: wizaż i decoupage.