KSIEGOWOSC

Księgowość jest naszą główną usługą świadczoną dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, jawne, spółki z o.o., komandytowe. Prowadzimy również rachunkowość dla stowarzyszeń, fundacji oraz dla wspólnot mieszkaniowych.Oferujemy także kompleksowe wsparcie w rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych.

Często Klienci korzystają z naszych dodatkowych usług, w miarę rozwoju działalności i w zależności od swoich potrzeb.

Księgowość nie ominie żadnego Przedsiębiorcy, bez względu na rozmiar prowadzonej działalności, jej formę rozliczania np. według karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, książki przychodów i rozchodów, czy księgi handlowej. Nie każdy dysponuje czasem i umiejętnościami, aby prowadzić księgowość samemu, by śledzić często zmieniające się przepisy. Nie każdy ma możliwości zatrudnienia na etat księgowej. Nasze biuro rachunkowe ma do czynienia z całą papierkową robotą każdego dnia, a Tobie zostaje więcej czasu na skupienie się na swojej działalności.


Nasi Klienci otrzymują bezpłatny dostęp do programu Comarch ERP XT

Jak wygląda współpraca z naszym biurem każdego miesiąca?


TO BARDZO PROSTE

Przygotuj dokumentację

Dokumenty wyślij kurierem na nasz koszt lub dostarcz do biura w Łodzi lub Warszawie.

Prowadż
swój biznes

Skup się na rozwoju swojej działalności, a nam zostaw wszystkie księgowe aspekty swojej działalności

Otrzymaj wynik finansowy

Wysokość wyniku finansowego oraz podatków otrzymasz ze stosownym wyprzedzeniem

Jeśli współpracujesz już z biurem rachunkowym, a chciałbyś rozpocząć współpracę z nami nic prostszego. Będziemy współpracować z nimi w razie potrzeby, do ostatecznego zakończenia ksiąg rachunkowych na koniec miesiąca lub roku.
Bardzo szybko zintegrujemy stary system prowadzenia ksiąg, do nowego systemu (Comarch ERP Optima) na którym pracujemy, ewentualnie przekonwertujemy ręcznie prowadzone księgi do systemu komputerowego.

Pamiętaj, że nie jest ważne jak mała lub duża jest Twoja firma najważniejsze, że jesteśmy dla Ciebie i Twój dział księgowości może być naszym biurem.