Możliwość korzystania z aplikacji iFaktury24.pl bezpłatnie!

Praktycznie każdy przedsiębiorca wystawia faktury i musi zakupić w tym celu oprogramowanie. Wybór jest szeroki, gdyż na rynku jest mnóstwo programów do fakturowania. My upraszczamy ten proces udostępniając Naszym Klientom bezpłatnie usługę Comarch ERP iFaktury24 moduł „Faktury”.

iFaktury24 to bardzo nowoczesne i wygodne oprogramowanie do fakturowania online współpracujące z bazą danych naszego biura rachunkowego. Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia ewidencji faktur zakupowych.

Do najważniejszych cech modułu iFaktury24 należą:

DOSTĘPN ONLINE

iFaktury 24 jest dostępne z poziomu każdej przeglądarki internetowej, o dowolnej porze, z każdego miejsca, dzięki czemu mamy możliwość wystawienia faktury praktycznie zawsze.

DESIGN

iFaktury24 to nowoczesny design - aplikację cechuje bardzo intuicyjny i przyjazny interfejs w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Dostęp do faktur jest możliwy na smartfonach i tabletach.

IWD

Internetowa wymiana danych z biurem rachunkowym, dzięki czemu współpraca z nami staje się jeszcze łatwiejsza i pozwala zaoszczędzić czas, gdyż dokumenty otrzymujemy natychmiast po wysłaniu.